Системи
безпеки
та зв`язку
+380 (44) 331-43-11
+380 (67) 468-69-00
+380 (99) 753-61-15
+380 (63) 221-78-89
mail@elvis.com.ua
Elvis

Відеоспостереження через інтернет

Відеоспостереження через інтернет

Віддалене відеоспостереження

по каналах інтернет вже стало однією з найбільш затребуваних і корисних опцій систем безпеки. Відеоспостереження через інтернет стало популярним у зв'язку з доступністю високошвидкісних стаціонарних і мобільних точок виходу в інтернет - мережі CDMA і GSM нового покоління, мережі WIMAX і LTE.

При використанні сучасних відеореєстраторів (DVR), IP відеокамер або комп'ютерних плат відеовведення функцію відеоспостереження через інтернет забезпечити досить просто, важливим моментом є застосування відеореєстратора (DVR) або плати відеовведення з двома незалежними потоками відеоданих: основний потік (високого дозволу) призначається для запису і перегляду відеоінформації на сервері (DVR), а додатковий (регульований) потік-для передачі відеоінформації по локальній мережі і через інтернет.

За наявності високошвидкісного доступу в мережу інтернет (від 1,5 Мбіт / камеру) можна забезпечити моніторинг віддаленого об'єкта без втрат швидкості або якості вихідної картинки (4CIF, 25 к / с, стиснення H.264, розмір кадру 7,5 КБ - кольорова відеокамера) на сервері (DVR). Дуже важливо при виборі провайдера і каналу зв'язку для підключення обладнання на віддаленому об'єкті звернути увагу на швидкість вихідного трафіку ("на передачу"), оскільки зазвичай провайдери рекламують швидкість вхідного трафіку ("на закачування"), яка як правило в 3-10 разів більше ніж швидкість вихідного трафіку. В Україні присутня досить розвинена мережа доступу в інтернет, причому бездротовий інтернет 3G у вигляді EV-DO Rev. A присутній на значній частині території України, що дає можливість не лише переглянути відео на смартфоні, планшеті, ноутбуці з віддаленого об'єкта, а й організувати трансляцію відеопотоку з віддаленого об'єкта за прийнятною вартістю. При організації каналу зв'язку бажано з боку сервера (DVR) на віддаленому об'єкті встановити статичну IP адресу. В якості пристроїв для перегляду відеоінформації можуть виступати: смартфон з ОС Android, iOS, планшет, ноутбук etc. Віддалене відеоспостереження на клієнті можливо здійснювати двома шляхами - встановивши спеціальне клієнтське ПЗ, або налаштувати на серверній частині WEB-сервер (можливо практично на всіх DVR) і переглядати відео через стандартні WEB-браузери (як на ноутбуках, так і на смартфонах і планшетах).


Група компаній ЕЛВІС пропонує повний комплекс послуг з реалізації проектів систем відеоспостереження. Інженери нашої компанії підберуть Вам систему, оптимально відповідну вашому підприємству, а ціновий діапазон і робочі показники пропонованого нами устаткування задовольнять самого вибагливого замовника.

Ми впевнені, що будь-який замовник, незалежно від обсягів виконаних робіт оцінить компетентність нашої компанії, професіоналізм співробітників і індивідуальний підхід.

Для швидкої і зручної реалізації проектів ми розробили Заявку на розрахунок системи відеоспостереження.

Зауважимо, що систему відеоспостереження для забезпечення більш досконалої охорони та керування об'єктом бажано доповнити системою контролю доступу.