Системи
безпеки
та зв`язку
+380 (44) 331-43-11
+380 (67) 468-69-00
+380 (99) 753-61-15
+380 (63) 221-78-89
mail@elvis.com.ua
Elvis

Статті

Як правильно зробити кабельну мережу

4 березня 2016 р.

Networking

Велике значення для якісної систем зв'язку, відеоспостереження та сигналізації має кабельна мережа (проводка, розводка). Неправильно зроблений монтаж або неякісні витратні матеріали можуть звести нанівець всі переваги навіть найдорожчого і хорошого устаткування комутації або кінцевого обладнання (комутатор, АТС, DVR (NVR) відеокамера). Як показує досвід, економія на витратних матеріалах і виконання монтажних робіт нефахівцями обертається потім значними витратами на усунення недоліків, а часто і повною заміною всіх компонентів комп'ютерної, телефонної мережі або мережі для систем відеоспостереження.

Детальніше...

IP камери HIKVISION — активація та підключення

18 грудня 2015 р.

IP камера Hikvision - найкраший вибір

В більш ранніх версіях прошивок (до версії 5.3.0) IP відеокамери HIKVISION поставлялись з IP адресою за замовчуванням 192.0.0.64 і паролем 12345.

Починаючи з версії прошивки 5.3.0, підключення IP камери HIKVISION в мережу відбувається за новою процедурою.

Камери з прошивкою 5.3.0 і вище перед підключенням в мережу потрібно “активувати”, оскільки з заводу вони поставляються без паролю (не активні). Оскільки “дефолтного” паролю в камерах з новою прошивкою немає, то в установщиків виникають труднощі в підключенні IP відеокамер HIKVISION з прошивками >= 5.3.0 до відеореєстраторів звичним їм “автоматичним” способом.

Розглянемо процес підключення (активації) IP камер HIKVISION.

Спочатку потрібно вияснити IP адресу камери і версію її прошивки. Як визначити IP адресу відеокамери — ми описували в цій статті:http://www.elvis.com.ua/ua/articles-ua/244-yak-vyznachyty-ip-adresu-videokamery.html.

Для цього є два простих способи:

Детальніше...

Як визначити IP адресу відеокамери?

06 лютого 2015 р.

Hikvision SADPДля отримання зображення від IP відеокамери, підключеної до NVR або до комутатора в локальній комп'ютерній мережі потрібно дізнатися її IP адресу.

Опишемо кілька кроків для простого налаштування IP камери:

1) Якщо є інструкція до відеокамери (паперова або на компакт-диску), в ній зазвичай має бути вказано, яка IP адреса встановлена в IP камері за замовчуванням. Якщо IP камера раніше використовувалася, можливо в ній змінювалася IP адреса, тоді бажано скинути налаштування IP камери на заводські - в такому випадку знайдіть і натисніть на камері кнопку Reset.

Для довідки наводимо IP адреси за замовчуванням популярних брендів IP камер:

• Dahua - 192.168.1.108 Логін: admin, пароль: admin
• Hikvision - 192.0.0.64 Логін: admin, пароль: 12345

 

Детальніше...

HDCVI - HD відеоспостереження для далеких відстаней

30 червня 2014 р.

HDCVI

У листопаді 2012 року компанія Dahua Technology презентувала технологію HDCVI. Заявивши технологію HDCVI (High Definition Composite Video Interface), компаія Dahua Technology продемонструвала свою рішучість стати постачальником комплексних рішень.

Іноваційна технологія HDCVI робить можливим передачу відео високої чіткості без затримок на відстань до 500 метрів по коаксіальному кабелі.

Отже, користувачі тепер мають можливість оновити існуючі системи аналогового відеоспостереження стандартної чіткості до мегапіксельної роздільної здатності без заміни кабельних мереж. Хоча технологія мережевого (IP) відеоспостереження проникла в більшість секторів ринку і географічних регіонів, наразі експлуатуються в основному системи з аналоговими камерами та мережами з передачею аналогового відеосигналу від камер до пристоїв обробки (DVR, плат відеозахвату). Водночас, кінцеві користувачі зараз бажають мати більш високу якість зображення, оскільки з появою недогогих мегапіксельних IP камер стало економічно доцільно модернізувати стару систему аналогового або гібридного відеоспостереження (з використанням цифрових пристроїв обробки відеосигналу) до повністю цифрової. Однак наприклад для великого бізнес-центру тисячами коаксіальних кабелів, змінити кабельну мережу може бути надзвичайно дорогим і трудомістким.

Тому технологія HDCVI виглядає дуже спокусливо для замовника, який вирішив провести модернізацію системи відеоспостереження.

Детальніше...

А пам'ятаєте той час, коли прямий міський телефон вважався шиком?...

Комутатор14 березня 2014 р.

Свою статтю про телекомунікації я хочу почати з фрази «А пам'ятаєте?...»

А пам'ятаєте той час, коли прямий міський телефон вважався шиком?...

А пам'ятаєте той час, коли подзвонити на міжмісто можна було тільки через оператора? Пам'ятаєте, Висоцький якось заспівав: «Девушка, милая, как Вас звать? - Тома! - Семьдесят вторая, жду, дыханье затая...»? 

А пам'ятаєте, як відмовлялися працювати телефони з тональним набором, бо на станціях були встановлено тонприймачі?...

А я пам'ятаю.....

Детальніше...

U-Prox IP - сучасна професійна система контролю і управління доступом

 

IP СКУД9 лютого 2014 р.

IP технології

IP-технологія є основою сучасних комунікацій, що поєднують світ. Завдяки своїй універсальності, масштабованості і надійності, на основі цієї технології можуть бути створені системи і пристрої різного призначення. 

Технології IP в СКУД дозволяють:
- Використовувати різні технології: Wi -Fi, Ethernet (локальна мережа), Internet (глобальна мережа)

- Будувати розподілену систему контролерів доступу

- Використовувати віддалені клієнти (робочі місця СКУД)

- Інтегрувати системи відеоспостереження та СКУД

- На базі REST сервера (архітектура передачі репрезентативного стану - на основі її побудований WEB)

- Створювати мобільні, WEB та інші додатки для будь-якої платформи та операційної системи

- Надати простий протокол для інтеграції СКУД в будь-які системи

- Використовувати масштабованість сервера бази даних (MSSQL Server) при побудові дійсно великих систем.

Детальніше...

DC/DC перетворювачі в системах відеоспостереження

 5 листопада 2013 р.DC/DC перетворювач для систем відеоспостереження

При реалізації проектів систем відеоспостереження (відеоконтролю) одним з основних важливих питань, які потрібно вирішувати, є забезпечення якісним електроживленням відеокамер та пристроїв передачі відеосигналу. Для невеликих відстаней (до 100- 200м) падіння напруги на проводах та кабелях живлення є несуттєвим (1-2В) і не впливає на якість відеосигналу. Зовсім інша ситуація виникає при реалізації мережі електроживлення для відстаней 300 і більше метрів, особливо при установці зовнішніх відеокамер: живлення має бути зарезервовано за допомогою блоків безперебійного живлення, струм живлення зовнішніх камер є досить значним (0,5-1 А при ввімкненому ІЧ підсвітлюванні). Відповідно на таких відстанях великою проблемою є падіння напруги на проводах живлення - до рівня нижче ввімкнення камери та/або інфрачервоної підсвітки.

Детальніше...

DC Configurator

11 травня 2012 р.

DC Configurator DC Configurator - безкоштовне програмне забезпечення, яке призначене для початкового програмування (конфігурування) контролерів обмеження доступу типу NDC-F16, NDC-F18, DLK-642.

ПЗ підтримує роботу з одним контролером, створюючи в комплексі з ним автономну багатофункціональну, і разом з тим недорогу систему контролю для однієї точки доступу.

Детальніше...

Гібридний підхід - міграція від аналогових до IP-відеосистем

4 січня 2011 р.


Індустрія систем замкнутого ТВ мігрує в напрямку переходу до повністю цифровим стандартам. Швидкість даної міграції залежить від характеристик нової системи, насамперед, якості відеозображення, і витрат. На сьогоднішній день IP-відеосистеми з якістю зображень, аналогічним якості попередніх систем, залишаються досить дорогими, особливо якщо враховувати сукупну вартість володіння об'єктом. Враховуючи напружену економічну ситуацію, сьогодні більшість кінцевих користувачів стикаються з необхідністю скорочення витрат на системи відеоспостереження. Однак є методика, застосування якої дозволяє уникнути збільшення витрат при переході на цифрові системи.

Детальніше...

Цифрова міні АТС LG-Ericsson ARIA SOHO

19 листопада 2009 р.

Мини АТС LG-Ericsson Aria Soho Цифрова АТС LG-Ericsson ARIA SOHO призначена для обслуговування користувачів, які в своїй роботі потребують сучасних засобах зв'язку, гнучкій архітектурі і зручному нарощуванні ємності обладнання в міру збільшення потреб. До основних переваг ARIA SOHO можна віднести простоту установки і експлуатації, наявність комп'ютерних додатків, систему голосової пошти, визначник номера зовнішнього і внутрішнього абонента, віддалене адміністрування через модем, комп'ютерну мережу або інтернет.


Функціонально ARIA SOHO аналогічна АТС серії ipLDK, що дозволяє забезпечити високий рівень сервісу при невисокій ціні навіть для невеликих конфігурацій. Можливість нарощування ємності до 60 портів робить нову цифрову АТС LG-Ericsson лідером у класі малих цифрових АТС.

Детальніше...