Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

Зчитувач U-Prox SE mini з OSDP - іноваційне рішення для систем контролю доступу

Зчитувач U-Prox SE mini з OSDP - іноваційне рішення для систем контролю доступу

Презентуємо вам новий продукт, який допоможе захистити ваш офіс та дім. Мультиформатний міні-зчитувач доступу U-Prox SE mini — це передовий пристрій, який оснащений технологією OSDP (Open Supervised Device Protocol).

Open Supervised Device Protocol (OSDP) — це стандарт зв’язку контролю доступу, розроблений Асоціацією індустрії безпеки (SIA) для покращення сумісності продуктів контролю доступу та безпеки.

OSDP був затверджений як міжнародний стандарт Міжнародною електротехнічною комісією в травні 2020 року та опублікований як IEC 60839-11-5. OSDP v2.2, який базується на стандарті IEC 60839-11-5, був випущений в грудні 2020 року. OSDP постійно вдосконалюється, щоб зберегти свою лідируючу позицію в галузі.

U-Prox SE mini з OSDPПоява стандарту OSDP в галузі систем конролю доступу має на меті зробити сумісними між собою прилади різних виробників (в першу чергу це стосується пари зчитувач-контролер), а також підвищити захищеність каналу передачі ігнформації від зчитувача до контролера. Аналогічний ефект був при запровадженні стандарту ONVIF в галузі IP відеоспостереження.

Використання OSDP також дозволить зробити захищений зашифрований канал передачі інформації від зчитувача до контролера, що донедавна було слабким місцем в системах контролю доступу при використанні традиційних для них стандартів Wiegand та TouchMemory. Також дуже корисною особливістю в в стандарті OSDP є можливість організувати лінію передачі порядка 1000м, на відміну від традиційної для Wiegand відстані до 80-100м. А це дозволить розміщувати контролери, наприклад в серверній, передавати дані від контролера до зчитувача захишеним защифрованним каналом, що різко підвищить захист персональних даних в системі контролю доступу. 

Що відрізняє зчитувач U-Prox SE mini від інших доступних зчитувачів на ринку, так це його багатоформатність.U-Prox SE mini з OSDP Цей пристрій підтримує широкий спектр форматів карток доступу, що робить його універсальним рішенням для компаній, які використовують різні типи карток доступу. 

U-Prox SE mini з OSDPНадзвичайно цікавим є поєднання в цьому зчитувачі підтримка фактично всіх форматів ідентифікаторів, які є на нашому ринку: EM marin та HID, Mifare®, 13,56 МГц- Mifare®Standard, Mifare®Hi-Memory, Mifare®Ultralight, Mifare®Classic 1K/4K, Mifare®Classic 7UID, Mifare® Plus S 2K, Mifare® Plus S 4K, Mifare® Plus SE 1K, Mifare® Plus X 2K, Mifare® Plus X 4K, Mifare® Plus EV1 2K, Mifare® Plus EV1 4K, Mifare® DESfire, Mifare® DESfire EV1, Mifare® DESfire EV2, NFC, 13,56 МГц - ISO 14443/15693 - можливість використання банківських платіжних карток з радіочіпом як ідентифікатор, а також смартфон з NFC з GooglePay/Apple Pay. В зчитувачі також є радіомодуль 2.4Ггц Bluetooth, який може читати U-Prox BLE ID з смартфону (який наприклад не має NFC модуля) та U-Prox TAG. 

Зчитувач має клас захисту IP65 та температурні режими роботи від -40 до +60 C.

Однією з ключових переваг U-Prox SE mini є його компактні розміри. Розміри всього 73 мм x 43 мм x 16 мм, цей пристрій можна легко встановити в обмеженому просторі. Пристрій також розроблено для легкого встановлення, завдяки функції налаштування через блютуз із смартфона, яка дозволяє швидко та без проблем налаштувати.

Коментарі
Рекомендовані товари