Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

Нові бездротові охоронні пристрої U-Prox MPX – іновації та надійність

Нові бездротові охоронні пристрої U-Prox MPX – іновації та надійність
Ознайомтеся з іноваційними охоронними центрами U-PROX MPX L та U-PROX MPX LE. Ці пристрої призначені для створення безпеки будинку відповідно до сучасних технологічних норм. Вони забезпечують підвищений ступінь захисту об’єкту.
U-PROX MPX – це крок вперед у розвитку бездротових технологій безпеки. Пристрій MPX є новим поколінням бездротових центрів охорони. Має потужний процесоро, який об'єднує усі необхідні функції в одному пристрої. Збільшений розмір пам'яті, підтримка сповіщувачів з фотоверифікацією, розширені можливості домашньої автоматизації та модем з підтримкою LTE забезпечують високий рівень безпеки.

Прилад бездротової охоронної сигналізації U-PROX MPX надає користувачеві ряд переваг

 Збільшена кількість підтримуваних пристроїв: до 500 безпекових приладів, включаючи до 250 зон для бездротових датчиків, а також – 150 пристроїв автоматизації (реле і пристрої запобігання затопленню) та 30 клавіатур.
 Розширені можливості для користувачів: підтримка до 250 користувачів і 250 брелків для керування режимом охорони або тривожних кнопок. Кожен користувач може мати власний унікальний код (клавіатурний і код "під примусом") та мобільний застосунок U-Prox Home.
 Фотоверифікація з використанням бездротових датчиків U-Prox PIR Cam, що дозволяє надсилати фото у push-сповіщеннях власникам та зберігати їх у історії подій.
 Надійний зв'язок за допомогою підтримки каналів Ethernet, Wi-Fi, 4G (LTE) або 2G з автоматичним перемиканням між ними.
 Підтримка 8 ретрансляторів радіосигналу, які автоматично обирають найкращий маршрут сповіщення. Це робить центр MPX чудовим вибором для об'єктів будь-якого розміру: від багатоповерхових будівель та офісних центрів до звичайних квартир. І за будь-яких складних умов сповіщення завжди надходять вчасно.
 Автономність роботи: працює до 24 годин від вбудованого резервного акумулятора.
 Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс мобільного застосунку U-Prox Installer робить процес налаштування U-Prox MPX максимально зручним для користувачів.
 Постійне автоматичне онлайн оновлення дає можливість пристрою завжди залишатися актуальним та надійним.

Доступні модифікації приладів у білому та чорному кольорах

U-PROX MPX L з підтримкою Wi-Fi та двома слотами для micro-SIM (2G/4G).
U-PROX MPX LE з підтримкою Ethernet, Wi-Fi та двома слотами для micro-SIM (2G/4G). 
Надійність, функціональність і сучасність U-PROX MPX гарантують, що цьому пристрою можна довірити безпеку та охорону вашого бізнесу або приватної власності.
Коментарі
Рекомендовані товари