Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок
654.00грн.

Медіаконвертер Step4Net MC-SFP1000-FE/GE SFP 10/100/1000Мбіт

Виробник: Step4Net
Код товару: 03109
Відгуки: (0)
Є в наявності
654.00грн.
Ціна з ПДВ: 654.00грн.
Купити в один клік
Швидка доставка Новою Поштою по Україні; Безкоштовна доставка від 1000 грн.; Самовивіз Зручна оплата Безготівковий розрахунок з ПДВ; Приват24, Монобанк; При отриманні товару Гарантія Гарантія на придбані товари Обмін і повернення Обмін та повернення товару протягом 14 днів
SFP медіаконвертер Step4Net MC-SFP1000-FE/GE10/100/1000Мбіт, металевий корпус, зовнішній блок живлення.

Медіаконвертер Step4Net MC-SFP1000-FE/GE призначений для об'єднання мереж на основі витої пари та оптичних мереж через гігабітний SFP-інтерфейс. Дозволяє робити заміну SFP-трансіверів, що робить цей пристрій універсальним, з можливістю використання будь-яких видів оптоволоконного кабелю. Відстань передачі може досягати 80 кілометрів (залежно від встановленого модуля). Оснащений індикаторами TP Act, Fdx, 100, 1000, Power, FX Act. Робочий температурний діапазон від 0 до +70 градусів. Живлення здійснюється від зовнішнього адаптера напругою 5 вольт (1А). Габарити виробу: 94х70х26 мм. Корпус виготовлений із металу.

На лицьовій панелі розташовані роз'єми та індикатори:
• Роз'єм під гігабітний SFP модуль
• Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet пристроїв
• Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкість передачі та статус мережного та оптичного інтерфейсів.
• На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення

У пристрої встановлено інтелектуальний чіпсет IP175. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240, 50 Гц.

Характеристики:
• Підтримує стандарти IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
• Вита пара UTP Cat.5e або Cat.6 до 100 м
• Волоконно-оптичний кабель багатомодовий 1000SX: 50/125 або 62.5/125 мкм або одномодовий 1000LX: 9/125 мкм
• Швидкість передачі даних 1000 Мбіт/с по обидва боки
• Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
• Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex
• Живлення Зовнішній блок живлення 5В 1A
• Робоча температура, ºC від 0 до 70
• Вологість від 10% до 90% без конденсату
• Габаритні розміри, мм 94×70×26
Гарантійний строк
12 місяців
Довжина
9.40cm
Ширина
7.00cm
Висота
2.60cm
Вага
0.30kg
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.