Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок
1 500.00грн.

Патч-панель оптична на 24 порти UA-FOP24SCS-G SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, сіра

Виробник: CMS
Код товару: 08103
Відгуки: (0)
Є в наявності
1 500.00грн.
Ціна з ПДВ: 1 500.00грн.
Купити в один клік
Швидка доставка Новою Поштою по Україні; Безкоштовна доставка від 1000 грн.; Самовивіз Зручна оплата Безготівковий розрахунок з ПДВ; Приват24, Монобанк; При отриманні товару Гарантія Гарантія на придбані товари Обмін та повернення Обмін та повернення товару протягом 14 днів
Патч-панель оптична на 24 порти UA-FOP24SCS-G SC-Simpl./LC-Dupl./E2000, 2xPG13.5 та 2xPG11, 1U, сіра.

Сіра оптична патч-панель на 24 порти SC Simplex або LC Duplex серії FOP призначена для організації зварних з'єднань одномодового (SingleMode) або багатомодового (MultiMode) оптичного волокна, а також для захисту зварного з'єднання від механічних пошкоджень. Найчастіше оптичний кабель з'єднують з пігтейлом, роз'єм якого підключають в SC або LC адаптер, але можливе і прохідне зварювання, коли частина ВО волокон виводитися на лицьову частину панелі, а інша частина зварюється далі до наступної точки комутації. ВО панель виготовлена під серверні шафи і стійки шириною 19", монтажна висота 1U. Зменшена глибина корпусу в 223 мм дозволяє уникнути значного вигину волоконно-оптичного кабелю при установці в шафу з невеликою глибиною, запобігаючи тим самим затухання сигналу при тестуванні рефлектометром або оптичним вимірювачем потужності.

ODF панель CMS на 24 адаптера виготовлена зі сталі 1 мм, що дозволяє витримувати навантаження підведених оптичних кабелів без деформації в 19-ти дюймових направляючих. Корпус пофарбований сірою порошковою фарбою захищаючи його від корозії, що дозволяє виробнику давати розширену гарантію на продукцію. На основі корпусу розташоване універсальне кріплення під сплайс-касету на 12 або 24 з’єднання. Оптична патч-панель вміщує до чотирьох касет по 24 волокна, що відповідає 96-й зварюванням. Є можливість регулювати глибину установки волоконно-оптичних адаптерів SC симплекс і LC дуплекс в трьох положеннях. Для доступу до сплайс-касети, пігтейлів і адаптерів не потрібно виймати ВО панель з направляючих, досить відкрити два пластикових кріплення і витягти її основу під кутом 30°, що дозволяє виконати огляд або збільшення зварних з'єднань без відключення оптичних патч-кордів та демонтажу панелі. Завдяки боковим тримачам установчу глибину ODF патч-панелі можна регулювати щодо вертикальних напрямних (реків) виносячи або ховаючи її за них в діапазоні п'яти сантиметрів. Якщо реки встановлені дуже близько до дверей серверної шафи і оптичні патч-корди розміщені впритул до них, можна засунути панель в глиб шафи, запобігаючи тим самим залом патч-кордів. Патч-панель універсальна і розрахована на установку SM (одномод) і MM (мультимод) адаптерів.

Особливості лінійки FOP:
• 4 кабельних вводи (2хPG13.5 + 2xPG11) і один збільшений кабельний ввід для можливості введення патч-кордів або оптичних кабелів під плавним кутом;
• висічка для фіксації кабелю розташована точно навпроти кабельних вводів;
• лицьова частина висувається і фіксується під кутом 30 градусів, дозволяючи виконати зварювання без демонтажу оптичної панелі з напрямних 19";
• нова покращена формула фарби (дрібна матова шагрень);
• для версії SC Simplex і LC Duplex передбачена монтажна планка, до якої встановлюються адаптери з можливістю регулювати глибину в трьох положеннях;
• нанесена нумерація портів;
• фіксація патч-панелей за допомогою пластикових засувок;

Характеристики:
• Кількість адаптерів: 24
• Тип адаптерів: SC Simplex / LC Duplex
• Монтажна висота: 1U
• Конструктив, дюйм: 19"
• Ширина основи, мм: 432
• Глибина, мм: 223
• Висота, мм: 40
• Товщина металу, мм: 1
• Колір: сірий, RAL 7035
• Вага: 2.50
• Пакунок, см: 49x25x5.5
• Гарантійний термін експлуатації - 18 місяців з дня продажу.
• Продукція має сертифікат відповідності.

Комплектація:
• Основа - 1 шт
• Кришка - 1 шт
• Фальш-панель - 1 шт
• Бічний тримач - 2 шт
• Фіксатор корпусу - 2 шт
• Кріплення - 10 шт
Тип товару
Патч-панель оптична
Гарантійний строк
18 місяців
Довжина
49.00cm
Ширина
25.00cm
Висота
5.50cm
Вага
2.50kg
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.