Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок
1 006.00грн.

SFP модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-10SC 10км 1Gbps WDM

Безкоштовна доставка
Виробник: FoxGate
Код товару: 05829
Відгуки: (0)
Є в наявності
1 006.00грн.
Ціна з ПДВ: 1 006.00грн.
Купити в один клік
Швидка доставка Новою Поштою по Україні; Безкоштовна доставка від 1000 грн.; Самовивіз Зручна оплата Безготівковий розрахунок з ПДВ; Приват24, Монобанк; При отриманні товару Гарантія Гарантія на придбані товари Обмін і повернення Обмін та повернення товару протягом 14 днів
Модуль одноволоконний FoxGate SFPd-1SM-1550nm-10SC Ethernet SFP 1Gbps WDM (трансівер) по одному волокну. Довжини хвиль передачі/прийому 1310TX/1550RX. Швидкість передачі: 1.25 Гб/с. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку 10 км. Тип оптичного роз'єму SC. (Відповідь SFPd-1SM-1310nm-10SC), технологія безперервної дистанційної діагностики (DDM).

Особливості:
• «Гаряча» заміна, відповідність стандартам SFP.
• Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
• SC роз'єм
• Модель з індексом d підтримує технологію безперервної дистанційної діагностики (DDM).
Тип товару
SFP модуль
Гарантійний строк
12 місяців
Довжина
6.30cm
Ширина
1.40cm
Висота
1.10cm
Вага
0.05kg
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.