Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок
616.00грн.

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP на 20 км, зовнішній блок живлення 5B

Виробник: FoxGate
Код товару: 05426
Відгуки: (0)
Є в наявності
616.00грн.
Ціна з ПДВ: 616.00грн.
Купити в один клік
Швидка доставка Новою Поштою по Україні; Безкоштовна доставка від 1000 грн.; Самовивіз Зручна оплата Безготівковий розрахунок з ПДВ; Приват24, Монобанк; При отриманні товару Гарантія Гарантія на придбані товари Обмін і повернення Обмін та повернення товару протягом 14 днів
Медіаконвертер 10/100Mbps FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP для роботи по одному волокну 1310T/1550R, на 20 км, зовнішній блок живлення +5/220B, пара - EC-B-0,1 -1SM-1550nm-20-LFP.

Медіаконвертери FoxGate призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Конвертер містить LFP (Link Fault Pass-through) функцію моніторингу помилок мережевих з'єднань. На задній панелі пристрою розміщено 10 DIP перемикачів, за допомогою яких можна виставляти необхідні робочі конфігурації, які потрібні для різного застосування.

Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертери FoxGate дозволяють одночасно передавати та отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм та 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

Кожен медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для крученої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медіаконвертерів - FoxGate EC-F14 і Step4net MCF.

У пристрої встановлено інтелектуальний чіпсет IP113C. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240, 50 Гц.

Характеристики:
• Стандарти IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
• Індикатори FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
• DIP перемикачі converter mode, modified cut through mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test
• Автовизначення для Ethernet 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex
• Швидкість передачі даних 100 Мбіт/с в обидві сторони
• Живлення 5В 1A, зовнішній адаптер живлення
• Робоча температура, ºC від 0 до 55
• Температура довкілля при зберіганні 0~55 °C
• Вологість, % від 10 до 90 без конденсату
• Розміри 94×70×26 мм

Роз'єми та індикатори:
На лицьовій панелі розташовані роз'єми та індикатори:
• Оптичний роз'єм типу SC/PC;
• Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроїв.
• Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкість передачі та статус мережного та оптичного інтерфейсів.

На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення, а також перемикачі DIP.

Комплектація:
1 Медіаконвертер 1 шт.
2 Блок живлення 1 шт.
3 Інструкція 1 шт.
4 Гарантійний талон 1 шт.
5 Коробка 1 шт.
Тип товару
Медіаконвертер
Гарантійний строк
12 місяців
Довжина
9.40cm
Ширина
7.00cm
Висота
2.60cm
Вага
0.30kg
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.