Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

Статті та новини

Маркування та позначення кабелів – довідник
12.05.2024
Перегляди: 89
Маркування та позначення кабелів – довідник

Марка кабелю (проводу) — це буквене позначення (іноді з використанням цифр), що характеризує матеріал струмопровідних жил, ізоляцію, ступінь гнучкості і конструкцію захисних покривів. Кожен завод-виробник вказує на своїй продукції цей спеціальний шифр. Для кращого орієнтування в наших товарах пропонуємо короткий довідник маркування кабелів і проводів. У довіднику пропонується розшифровка букв..

Нові бездротові охоронні пристрої U-Prox MPX – іновації та надійність
04.03.2024
Перегляди: 90
Нові бездротові охоронні пристрої U-Prox MPX – іновації та надійність

Ознайомтеся з іноваційними охоронними центрами U-PROX MPX L та U-PROX MPX LE. Ці пристрої призначені для створення безпеки будинку відповідно до сучасних технологічних норм. Вони забезпечують підвищений ступінь захисту об’єкту.U-PROX MPX – це крок вперед у розвитку бездротових технологій безпеки. Пристрій MPX є новим поколінням бездротових центрів охорони. Має потужний процесоро, який об'єднує усі..

Зчитувач U-Prox SE mini з OSDP - іноваційне рішення для систем контролю доступу
22.03.2023
Перегляди: 571
Зчитувач U-Prox SE mini з OSDP - іноваційне рішення для систем контролю доступу

Презентуємо вам новий продукт, який допоможе захистити ваш офіс та дім. Мультиформатний міні-зчитувач доступу U-Prox SE mini — це передовий пристрій, який оснащений технологією OSDP (Open Supervised Device Protocol).Open Supervised Device Protocol (OSDP) — це стандарт зв’язку контролю доступу, розроблений Асоціацією індустрії безпеки (SIA) для покращення сумісності продуктів контролю доступу та бе..

У чому різниця між клемою аккумулятора F1 та F2
08.03.2023
Перегляди: 2545
У чому різниця між клемою аккумулятора F1 та F2

Акумулятори AGM і GEL, призначені для малопотужної апаратури, підключаються до неї за допомогою плоских контактів. Акумулятор до приладу під'єднується через провід з конектором, що йде з ланцюга живлення приладу, до клеми на акумуляторі. Найбільш поширені клеми розмірів F1 та F2. Клеми F2 відрізняються трохи більшим розміром порівняно з F1. Акумулятор з клемами F1 сумісний з конектором F2, ал..

Відеоспостереження через інтернет
16.08.2017
Перегляди: 987
Відеоспостереження через інтернет

Віддалене відеоспостереження по каналах інтернет вже стало однією з найбільш затребуваних і корисних опцій систем безпеки. Відеоспостереження через інтернет стало популярним у зв'язку з доступністю високошвидкісних стаціонарних і мобільних точок виходу в інтернет - мережі CDMA і GSM нового покоління, мережі LTE. При використанні сучасних відеореєстраторів (DVR), IP відеокамер або відеосе..

Програма FortNet - завантаження та інструкція
10.06.2016
Перегляди: 4850
Програма FortNet - завантаження та інструкція

ПЗ "FortNet" призначено для роботи в складі інтегрованої системи контролю доступу та охоронної сигналізації. Працює з контролерами серій: • VNC (Versitile Node Controller- контроль доступу і охоронна сигналізація) • ABC (Access Base Controller - контроль доступу) • ANC (Access Node Controller- контроль доступу на одну точку проходу). Задачі ПЗ "FortNet":• забезпечення конфігура..

IP камери HIKVISION — активація та підключення
18.12.2015
Перегляди: 31563
IP камери HIKVISION — активація та підключення

В більш ранніх версіях прошивок (до версії 5.3.0) IP відеокамери HIKVISION поставлялись з IP адресою за замовчуванням 192.0.0.64 і паролем 12345. Починаючи з версії прошивки 5.3.0, підключення IP камери HIKVISION в мережу відбувається за новою процедурою. Камери з прошивкою 5.3.0 і вище перед підключенням в мережу потрібно “активувати”, оскільки з заводу вони поставля..

Безкоштовна програма для СКД та обліку робочого часу
16.04.2015
Перегляди: 1444
Безкоштовна програма для СКД та обліку робочого часу

16 червня 2015 р. Компанія ITV презентувала безкоштовний мережевий програмний комплекс системи U-Prox IP для налаштування, керування системою контролю доступу (СКД) та обліку робочого часу на базі контролерів NDC F18IP/U-Prox IP400 та U-Prox IP100. Це мережева версія на 5 робочих місць (сервер + 4 клієнтських), працюючих одночасно. Редактор бази даних персоналу, конфігуратор обладнання, ..

Як визначити IP адресу відеокамери?
15.02.2015
Перегляди: 5297
Як визначити IP адресу відеокамери?

06 лютого 2015 р. Для отримання зображення від IP відеокамери, підключеної до NVR або до комутатора в локальній комп'ютерній мережі потрібно дізнатися її IP адресу. Опишемо кілька кроків для простого налаштування IP камери: 1) Якщо є інструкція до відеокамери (паперова або на компакт-диску), в ній зазвичай має бути вказано, яка IP адреса встановлена в IP камері за замовчуванням. Якщ..

Міні-АТС, офісна АТС
16.12.2014
Перегляди: 2159
Міні-АТС, офісна АТС

Міні-АТС - це спеціалізований комп'ютер, в який заводяться зовнішні лінії зв'язку (міські, IP, SIP, GSM-шлюзи) і від якого відходять лінії внутрішнього зв'язку. Найголовніше призначення міні-АТС - економити і гроші і час завдяки тому, що велика кількість внутрішніх абонентів може безконфліктно користуватся невеликою кількістю зовнішніх ліній і одночасно з цим:    • дозволяє власникові зр..

Система контролю доступу
16.08.2014
Перегляди: 2202
Система контролю доступу

Абревіатура СКД (іноді її називають СКУД - система контролю та управління доступом) насправді являє собою просто ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЗАМОК на ваших дверей. Звичайно, під поняття "замок" може підпадати маса пристроїв, що перегороджують прохід в приміщення (будівлю, територію тощо). Всі ці пристрої в системах контролю доступу позначаються терміном виконавчі пристрої.Виконавчим пристроєм може бути власне..

Система відеоспостереження
16.07.2014
Перегляди: 2053
Система відеоспостереження

Відеоспостереження - визначення, призначення, склад системи Система відеоспостереження (відеонагляду, відеоконтролю) призначена для організації отримання інформації про поточний стан об'єкту, що охороняється (технологічного процесу) шляхом збору, обробки, архівування, зберігання, відображення та аналізу цієї інформації. Метою установки системи відеоспостереження зазвичай є перегляд місць..

U-Prox IP - сучасна професійна система контролю і управління доступом
09.02.2014
Перегляди: 1320
U-Prox IP - сучасна професійна система контролю і управління доступом

IP технології IP-технологія є основою сучасних комунікацій, що поєднують світ. Завдяки своїй універсальності, масштабованості і надійності, на основі цієї технології можуть бути створені системи і пристрої різного призначення. Технології IP в СКУД дозволяють: - Використовувати різні технології: Wi -Fi, Ethernet (локальна мережа), Internet (глобальна мережа) - Будувати розподіле..

DC Configurator
11.05.2012
Перегляди: 1159
DC Configurator

DC Configurator - безкоштовне програмне забезпечення, яке призначене для початкового програмування (конфігурування) контролерів обмеження доступу типу NDC-F16, NDC-F18, DLK-642. ПЗ підтримує роботу з одним контролером, створюючи в комплексі з ним автономну багатофункціональну, і разом з тим недорогу систему контролю для однієї точки доступу. Це програмне забезпечення дозволяє:  ..

Міграція від аналогових до IP-відеосистем
11.01.2011
Перегляди: 685
Міграція від аналогових до IP-відеосистем

4 січня 2011 р. Індустрія систем замкнутого ТВ мігрує в напрямку переходу до повністю цифрових стандартів. Швидкість даної міграції залежить від характеристик нової системи, насамперед, якості відеозображення і витрат. На сьогоднішній день IP-відеосистеми з якістю зображень, аналогічних за якістю попередніх систем, залишаються досить дорогими, особливо якщо враховувати сукупну вартість володі..