• Ваш кошик порожній!

Статті та новини

Статті та новини
Матеріали про новини технологій, статті про системи безпеки
Відеоспостереження через інтернет
Відеоспостереження через інтернет

Віддалене відеоспостереження по каналах інтернет вже стало однією з найбільш затребуваних і корисних опцій систем безпеки. Відеоспостереження через інтернет стало популярним у зв'язку з доступністю високошвидкісних стаціонарних і мобільних точок виходу в інтернет - мережі CDMA і GSM нового покоління, мережі WIMAX і LTE.

190

Програма FortNet - завантаження та інструкція
Програма FortNet - завантаження та інструкція

10 червня 2016 р. ПЗ "FortNet" призначено для роботи в складі інтегрованої системи контролю доступу та охоронної сигналізації. Працює з контролерами серій: • VNC (Versitile Node Controller- контроль доступу і охоронна сигналізація) • ABC (Access Base Controller - контроль доступу) • ANC (Access Node Controller- контроль доступу на одну точку проходу). Задачі ПЗ "FortNet": • забезпечення конфігурації і управління апаратури СКД за допомогою ПК • ведення БД ідентифікаторів доступу і їх власників • протоколювання подій СКД • забезпечення функцій аналізу подій системи (вибірка з протоколу подій по фільтру, облік робочого часу...). ПЗ має модульну структуру. Побудовано по архітектурі "Клієнт-сервер". Як БД використовується FireBird SQL сервер. ПЗ орієнтоване на роботу в мережі. Зв'язок між модулями здійснюється через мережеві з'єднання.  

222

IP камери HIKVISION — активація та підключення
IP камери HIKVISION — активація та підключення

В більш ранніх версіях прошивок (до версії 5.3.0) IP відеокамери HIKVISION поставлялись з IP адресою за замовчуванням 192.0.0.64 і паролем 12345. Починаючи з версії прошивки 5.3.0, підключення IP камери HIKVISION в мережу відбувається за новою процедурою. Камери з прошивкою 5.3.0 і вище перед підключенням в мережу потрібно “активувати”, оскільки з заводу вони поставляються без паролю (не активні). Оскільки “дефолтного” паролю в камерах з новою прошивкою немає, то в установщиків виникають труднощі в підключенні IP відеокамер HIKVISION з прошивками >= 5.3.0 до відеореєстраторів звичним їм “автоматичним” способом. Розглянемо процес підключення (активації) IP камер HIKVISION. Спочатку потрібно вияснити IP адресу камери і версію її прошивки. Як визначити IP адресу відеокамери - ми описували в цій статті. Для цього є два простих способи:

3197

Безкоштовна програма для СКД та обліку робочого часу
Безкоштовна програма для СКД та обліку робочого часу

16 червня 2015 р. Компанія ITV презентувала безкоштовний мережевий програмний комплекс системи U-Prox IP для налаштування, керування системою контролю доступу (СКД) та обліку робочого часу на базі контролерів NDC F18IP/U-Prox IP400 та U-Prox IP100. Це мережева версія на 5 робочих місць (сервер + 4 клієнтських), працюючих одночасно. Редактор бази даних персоналу, конфігуратор обладнання, отримання подій online та формування журналу подій, генерування звітів, вбудований модуль e-mail оповіщення, модуль обліку робочого часу, фотоверифікації, графічних планів, друку карток.  Підтримка до 2000 ідентифікаторів. Вбудований модуль відеоверифікації, інтегрований з IP системами цифрового відеоспостереження. Програмний комплекс активується при наявності підключених IP контролерів. Ключ захисту HASP НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ, ПЗ активується підключенням контролера типу NDC F18IP (U-Prox IP400) або U-Prox IP100.

213

Як визначити IP адресу відеокамери?
Як визначити IP адресу відеокамери?

06 лютого 2015 р. Для отримання зображення від IP відеокамери, підключеної до NVR або до комутатора в локальній комп'ютерній мережі потрібно дізнатися її IP адресу. Опишемо кілька кроків для простого налаштування IP камери: 1) Якщо є інструкція до відеокамери (паперова або на компакт-диску), в ній зазвичай має бути вказано, яка IP адреса встановлена в IP камері за замовчуванням. Якщо IP камера раніше використовувалася, можливо в ній змінювалася IP адреса, тоді бажано скинути налаштування IP камери на заводські - в такому випадку знайдіть і натисніть на камері кнопку Reset. Для довідки наводимо IP адреси за замовчуванням популярних брендів IP камер: • Dahua - 192.168.1.108 Логін: admin, пароль: admin • Hikvision - 192.0.0.64 Логін: admin, пароль: 12345  

475

Міні-АТС, офісна АТС
Міні-АТС, офісна АТС

Міні-АТС - це спеціалізований комп'ютер, в який заводяться зовнішні лінії зв'язку (міські, IP, SIP, GSM-шлюзи) і від якого відходять лінії внутрішнього зв'язку. Найголовніше призначення міні-АТС - економити і гроші і час завдяки тому, що велика кількість внутрішніх абонентів може безконфліктно користуватся невеликою кількістю зовнішніх ліній і одночасно з цим: дозволяє власникові зробити свою систему телефонного зв'язку найсучаснішою і використовувати її максимально ефективно; надає всім своїм абонентам сучасний сервіс, не вимагаючи при цьому яких-небудь спеціальних телефонних апаратів; підвищує імідж компанії.

191

Система контролю доступу
Система контролю доступу

Абревіатура СКД (іноді її називають СКУД - система контролю та управління доступом) насправді являє собою просто ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЗАМОК на ваших дверей. Звичайно, під поняття "замок" може підпадати маса пристроїв, що перегороджують прохід в приміщення (будівлю, територію тощо). Всі ці пристрої в системах контролю доступу позначаються терміном виконавчі пристрої.   Обладнання для систем контролю доступу зі знижкою можна підібрати і купити на сторінках каталогу товарів.   Для швидкої і зручної реалізації проектів ми розробили Заявку на розрахунок системи контролю доступу.   Виконавчим пристроєм може бути власне замок (електромеханічний або електромагнітний), електромеханічна защіпка, турнікет, шлагбаум і т. п. Власне будь-яка СКД призначена для того, щоб автоматично пропускати тих, кому дозволений прохід, і не пропускати тих, кому це заборонено. СКД дозволяє в будь-який час забезпечити контроль за ситуацією, порядок, безпеку персоналу і відвідувачів, збереження матеріальних цінностей та інформації. Всі відмінності існуючих систем полягають у тому, наскільки надійно, якісно, і зручно для користувача здійснюються функції системи контролю доступу.

232

Система відеоспостереження
Система відеоспостереження

Система відеоспостереження (відеонагляду, відеоконтролю) призначена для організації отримання інформації про поточний стан об'єкту, що охороняється (технологічного процесу) шляхом збору, обробки, архівування, зберігання, відображення та аналізу цієї інформації.  Обладнання для системи відеоспостереження зі знижкою можна підібрати та купити на сторінках каталогу товарів: обладнання для IP систем відеоспостереження, обладнання для HD систем відеоспостереження, обладнання для аналогових систем відеоспостереження. Заявку для безкоштовного розрахунку системи відеоспостереження можна оформити на сторінці: http://www.elvis.com.ua/ua/forma-video-ua.html. Метою установки системи відеоспостереження зазвичай є перегляд місць, які важливо контролювати з точки зору збереження матеріальних цінностей (автостоянки, полиці супермаркетів, склади і т.п.), контролю за проникненням на об'єкт (прохідні, паркани, двері, ворота і т.п.), стеження за переміщенням об'єктів (вокзали, офіси, підприємства і т.п.). Відеоспостереження (відеонагляд, відеоконтроль) в сучасному світі, в тому числі в Україні, успішно використовується для моніторингу та управління технологічних процесів на виробництві, у сфері послуг.

290

Міграція від аналогових до IP-відеосистем
Міграція від аналогових до IP-відеосистем

4 січня 2011 р. Індустрія систем замкнутого ТВ мігрує в напрямку переходу до повністю цифровим стандартам. Швидкість даної міграції залежить від характеристик нової системи, насамперед, якості відеозображення, і витрат. На сьогоднішній день IP-відеосистеми з якістю зображень, аналогічним якості попередніх систем, залишаються досить дорогими, особливо якщо враховувати сукупну вартість володіння об'єктом. Враховуючи напружену економічну ситуацію, сьогодні більшість кінцевих користувачів стикаються з необхідністю скорочення витрат на системи відеоспостереження. Однак є методика, застосування якої дозволяє уникнути збільшення витрат при переході на цифрові системи.

99