Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

E-LINK

Оптоволоконний модуль Ethernet SFP E-LINK LNK-BSFP-1.25G-20U LC 1310nmTX (20km)
0
В наявності
Код товару: 07906
Оптоволоконний модуль Ethernet SFP E-LINK LNK-BSFP-1.25G-20U LC 1310nmTX (20km) з довжиною хвилі 1310 нм, 1 роз'єм LC, тип випромінювача: FP, тип волокна: SМ, 9/125 μm, відстань передачі даних до 20 км, швидкість передачі 1.25 Гбіт/с. ЗастосуванняВи..
397.00грн.
Оптоволоконний модуль Ethernet SFP E-LINK LNK-BSFP-1.25G-20D LC 1550nmTX (20 км)
0
В наявності
Код товару: 07905
Оптоволоконний модуль Ethernet SFP E-LINK LNK-BSFP-1.25G-20D LC 1550nmTX (20 км) з довжиною хвилі 1550 нм, 1 роз'єм LC, тип випромінювача: FP, тип волокна: SМ, 9/125 μm, відстань передачі даних до 20 км, швидкість передачі 1.25 Гбіт/с. ЗастосуванняВ..
397.00грн.
E-LINK

Компанія E-link China Technology Co., Ltd. (E-link) заснована в 2001 році зі штаб-квартирою в Шеньчжені, є виробником телекомунікаційного обладнання в Китаї.

Продукти E-link широко застосовуються в мережевих системах телекомунікацій, радіо та телебачення, громадської безпеки, банків тощо.