• Ваш кошик порожній!

Вибрані статті

Системи безпеки та зв`язку - ЕЛВІС - Київ, Львів, Україна - системи відеоспостереження, контролю доступу, зв`язку, сигналізації, мережі та телекомунікації
Відеоспостереження через інтернет
Відеоспостереження через інтернет

Віддалене відеоспостереження по каналах інтернет вже стало однією з найбільш затребуваних і корисних опцій систем безпеки. Відеоспостереження через інтернет стало популярним у зв'язку з доступністю високошвидкісних стаціонарних і мобільних точок виходу в інтернет - мережі CDMA і GSM нового покоління, мережі WIMAX і LTE.

190

Міні-АТС, офісна АТС
Міні-АТС, офісна АТС

Міні-АТС - це спеціалізований комп'ютер, в який заводяться зовнішні лінії зв'язку (міські, IP, SIP, GSM-шлюзи) і від якого відходять лінії внутрішнього зв'язку. Найголовніше призначення міні-АТС - економити і гроші і час завдяки тому, що велика кількість внутрішніх абонентів може безконфліктно користуватся невеликою кількістю зовнішніх ліній і одночасно з цим: дозволяє власникові зробити свою систему телефонного зв'язку найсучаснішою і використовувати її максимально ефективно; надає всім своїм абонентам сучасний сервіс, не вимагаючи при цьому яких-небудь спеціальних телефонних апаратів; підвищує імідж компанії.

192

Система контролю доступу
Система контролю доступу

Абревіатура СКД (іноді її називають СКУД - система контролю та управління доступом) насправді являє собою просто ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ЗАМОК на ваших дверей. Звичайно, під поняття "замок" може підпадати маса пристроїв, що перегороджують прохід в приміщення (будівлю, територію тощо). Всі ці пристрої в системах контролю доступу позначаються терміном виконавчі пристрої.   Обладнання для систем контролю доступу зі знижкою можна підібрати і купити на сторінках каталогу товарів.   Для швидкої і зручної реалізації проектів ми розробили Заявку на розрахунок системи контролю доступу.   Виконавчим пристроєм може бути власне замок (електромеханічний або електромагнітний), електромеханічна защіпка, турнікет, шлагбаум і т. п. Власне будь-яка СКД призначена для того, щоб автоматично пропускати тих, кому дозволений прохід, і не пропускати тих, кому це заборонено. СКД дозволяє в будь-який час забезпечити контроль за ситуацією, порядок, безпеку персоналу і відвідувачів, збереження матеріальних цінностей та інформації. Всі відмінності існуючих систем полягають у тому, наскільки надійно, якісно, і зручно для користувача здійснюються функції системи контролю доступу.

232

Система відеоспостереження
Система відеоспостереження

Система відеоспостереження (відеонагляду, відеоконтролю) призначена для організації отримання інформації про поточний стан об'єкту, що охороняється (технологічного процесу) шляхом збору, обробки, архівування, зберігання, відображення та аналізу цієї інформації.  Обладнання для системи відеоспостереження зі знижкою можна підібрати та купити на сторінках каталогу товарів: обладнання для IP систем відеоспостереження, обладнання для HD систем відеоспостереження, обладнання для аналогових систем відеоспостереження. Заявку для безкоштовного розрахунку системи відеоспостереження можна оформити на сторінці: http://www.elvis.com.ua/ua/forma-video-ua.html. Метою установки системи відеоспостереження зазвичай є перегляд місць, які важливо контролювати з точки зору збереження матеріальних цінностей (автостоянки, полиці супермаркетів, склади і т.п.), контролю за проникненням на об'єкт (прохідні, паркани, двері, ворота і т.п.), стеження за переміщенням об'єктів (вокзали, офіси, підприємства і т.п.). Відеоспостереження (відеонагляд, відеоконтроль) в сучасному світі, в тому числі в Україні, успішно використовується для моніторингу та управління технологічних процесів на виробництві, у сфері послуг.

290