Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

Відеоспостереження через інтернет

Відеоспостереження через інтернет

Віддалене відеоспостереження 

по каналах інтернет вже стало однією з найбільш затребуваних і корисних опцій систем безпеки. Відеоспостереження через інтернет стало популярним у зв'язку з доступністю високошвидкісних стаціонарних і мобільних точок виходу в інтернет - мережі CDMA і GSM нового покоління, мережі LTE. 

При використанні сучасних відеореєстраторів (DVR), IP відеокамер або відеосерверів функцію відеоспостереження через інтернет забезпечити досить просто, важливим моментом є застосування відеореєстратора (DVR) або IP відеокамери з двома незалежними потоками відеоданих: основний потік (високої роздільної здатності) призначається для запису і перегляду відеоінформації на сервері (DVR), а додатковий (регульований) потік - для передачі відеоінформації по локальній мережі і через інтернет.

За наявності високошвидкісного доступу в мережу інтернет (від 1,5 Мбіт / камеру) можна забезпечити моніторинг віддаленого об'єкта без втрат швидкості або якості вихідної картинки (4CIF, 25 к / с, стиснення H.264, розмір кадру 7,5 КБ - кольорова відеокамера) на сервері (DVR). Дуже важливо при виборі провайдера і каналу зв'язку для підключення обладнання на віддаленому об'єкті звернути увагу на швидкість вихідного трафіку ("на передачу"), оскільки зазвичай провайдери заявляють швидкість вхідного трафіку ("на закачування"), яка як правило в 3-10 разів більше ніж швидкість вихідного трафіку. В Україні присутня досить розвинена мережа доступу в інтернет, причому бездротовий інтернет 4G присутній на значній частині території України, що дає можливість не лише переглянути відео на смартфоні, планшеті, ноутбуці з віддаленого об'єкта, а й організувати трансляцію відеопотоку з віддаленого об'єкта за прийнятною вартістю. При організації каналу зв'язку бажано з боку сервера (DVR) на віддаленому об'єкті встановити статичну IP адресу. В якості пристроїв для перегляду відеоінформації можуть виступати: смартфон з ОС Android, iOS, планшет, ноутбук etc. Віддалене відеоспостереження на клієнті можливо здійснювати двома шляхами - встановивши спеціальне клієнтське ПЗ, або налаштувати на серверній частині WEB-сервер (можливо практично на всіх DVR) і переглядати відео через стандартні WEB-браузери (як на ноутбуках, так і на смартфонах і планшетах).

Коментарі