Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

IP камери HIKVISION — активація та підключення

IP камери HIKVISION — активація та підключення

В більш ранніх версіях прошивок (до версії 5.3.0) IP відеокамери HIKVISION поставлялись з IP адресою за замовчуванням 192.0.0.64 і паролем 12345. 

Починаючи з версії прошивки 5.3.0, підключення IP камери HIKVISION в мережу відбувається за новою процедурою. 

Камери з прошивкою 5.3.0 і вище перед підключенням в мережу потрібно “активувати”, оскільки з заводу вони поставляються без паролю (не активні). Оскільки “дефолтного” паролю в камерах з новою прошивкою немає, то в установщиків виникають труднощі в підключенні IP відеокамер HIKVISION з прошивками >= 5.3.0 до відеореєстраторів звичним їм “автоматичним” способом. 

Розглянемо процес підключення (активації) IP камер HIKVISION

Спочатку потрібно вияснити IP адресу камери і версію її прошивки. Як визначити IP адресу відеокамери — ми описували в цій статті.

Для цього є два простих способи:

 1) Подивитися на стікер (етикетку) на коробці від камери, де вказано версію прошивки і дефолтну IP адресу камери.

2) Скористатися спеціальною утилітою SADP, яка виявляє і відображає всі пристрої HIKVISION в локальній мережі.

Спосіб визначення IP адреси за допомогою утиліти SADP, очевидно має перевагу, оскільки крім IP адреси відеокамери утиліта SADP показує: версію прошивки, модель камери, порт, а також “активність” камери, тобто наявність валідного паролю. 

Далі для процедури активації IP камери та підключення її в мережу є два способи: з допомогою WEB браузера і з допомогою утиліти SADP.

Перший спосіб як активувати та підключити IP камеру.

Підключаємо камеру до мережевого адаптера комп'ютера, змінюємо мережеві налаштування так, щоб мережевий адаптер і камера знаходились в одній підмережі. Відкриваємо браузер і вводимо IP адресу відеокамери. Якщо IP адреса введена правильно, з'явиться вікно для установки паролю: 

Далі потрібно створити пароль, який може складатися з набору великих і маленьких букв англійського алфавіту, цифр і спеціальних символів. Пароль повинен бути “строгим”, тобто мати від 8 до 16 символів і складатися як мінімум з двох типів символів перелічених вище. 

Після вводу паролю з'являється доступ до меню IP камери. Далі бажано (не обов'язково) зробити ще одне налаштування - в конфігурації камери “Configuration – AdvancedConfiguration – Security – SecurityService” зняти галочку “EnableIllegalLoginLock”. Камера активована.

Другий спосіб як активувати та підключити IP камеру.

Вмикаємо SADP і вибираємо потрібну камеру: 

В правій стороні вікна утиліти SADP з'являється блок “DeviceActivation”, вводимо придуманий “строгий” пароль і натискаємо кнопку “OK”. Якщо пароль відповідає критеріям безпеки, то SADP покаже вікно, де відобразиться інформація про активацію камери, а в полі “Security” значення встановиться в “Active”. 


Камера активувалась.

Важлива примітка: IP відеокамери HIKVISION з прошивкою 5.3.0 і вище підключаються до відеореєстраторів з PoE тільки після активації і в ручному режимі

Коментарі
Рекомендовані товари