Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: 02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
02096, м. Київ, вул. Сімферопольська 13а
Понеділок - п'ятниця з 9.30 до 18.00
Субота, неділя вихідні
Консультації, прийом замовлень телефоном
та e-mail - без вихідних, з 9.00 до 20.00
Наш e-mail: mail@elvis.com.ua
+38 044 331-43-11 +38 067 468-69-00 +38 099 753-61-15 Замовити дзвінок

Безкоштовна програма для СКД та обліку робочого часу

Безкоштовна програма для СКД та обліку робочого часу

16 червня 2015 р. 

Компанія ITV презентувала безкоштовний мережевий програмний комплекс системи U-Prox IP для налаштування, керування системою контролю доступу (СКД) та обліку робочого часу на базі контролерів NDC F18IP/U-Prox IP400 та U-Prox IP100. 

Це мережева версія на 5 робочих місць (сервер + 4 клієнтських), працюючих одночасно. Редактор бази даних персоналу, конфігуратор обладнання, отримання подій online та формування журналу подій, генерування звітів, вбудований модуль e-mail оповіщення, модуль обліку робочого часу, фотоверифікації, графічних планів, друку карток. 

Підтримка до 2000 ідентифікаторів. 

Вбудований модуль відеоверифікації, інтегрований з IP системами цифрового відеоспостереження. 

Програмний комплекс активується при наявності підключених IP контролерів. Ключ захисту HASP НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ, ПЗ активується підключенням контролера типу NDC F18IP (U-Prox IP400) або U-Prox IP100. 

Програма "U-PROX IP" є інструментом для налаштування контролерів, обліку персоналу, використання та обліку робочого часу, отримання і відображення подій. Керуюча СУБД (Система управління базами даних) - MS SQL Server, яка служить для зберігання даних всіх налаштувань, а також подій доступу, отриманих від контролерів. Система передбачає створення гнучких звітів з обліку персоналу; табель обліку робочого часу - одна з базових можливостей системи, причому як табель обліку робочого часу, так і звіт по трудовій дисципліні можуть бути налаштовані користувачем самостійно відповідно від потреб та специфіки роботи кожного підприємства. 

Серверна частина ПЗ "U-PROX IP" встановлюється на одному комп'ютері. Підтримує управління великою кількістю дверей та турнікетів, що обслуговуються контролерами типу NDC F18 IP, U-Prox IP100, U-Prox IP300, U-Prox IP400 і U-Prox IP500 орієнтованих на роботу з однією або двома дверима, а також ліфтовими контролерами U-Prox IC E обслуговуючими до 32 поверхів кожен.

До вхідних контактів контролерів можна підключати зчитувачі безконтактних карток, датчики і кнопки запиту на вихід з нормально замкнутими і нормально роз'єднаними контактами, а до вихідних контактів - виконавчі механізми - замки, турнікети etc.

Для з'єднання програмної частини з апаратною частиною системи використовується інтерфейс Ethernet (LAN - провідна комп'ютерна мережа або WLAN - бездротова комп'ютерна мережа), RS485, RS232 і USB. IP контролери вимагають мінімальної попередньої конфігурації - достатньо виконати настройку комунікатора контролера за допомогою ПЗ "Конфігуратор" з використанням стандартного кабелю USB.

При відповідних налаштуваннях IP контролерів забезпечується:

• робота зі статичною або динамічною (DHCP) IP адресою;

• робота з двома адресами сервера СКУД - основною та резервною. Допускається вказівка ​​IP-адреси або DNS-адреси (доменного імені комп'ютера);

• робота через мережу Інтернет (обслуговування віддалених філій) з можливістю резервування шляхів в Інтернет через другий маршрутизатор (Роутер);

• робота з декількома Wi-Fi точками доступу за допомогою резервування (основна та резервна).

Завантажте ISO-образ інсталяційного диска:

U-Prox WEB v3.052.6833. Образ DVD для встановлення/оновлення (ISO) ~1 Гб

Завантажте клієнтське програмне забезпечення для системи контролю доступу U-Prox Mobile Config для Android і U-Prox Mobile ID із Google Play.

Коментарі
Рекомендовані товари