Системи
безпеки
та зв`язку
+380 (44) 331-43-11
+380 (67) 468-69-00
+380 (99) 753-61-15
+380 (63) 221-78-89
mail@elvis.com.ua
Elvis

Каталог товарів

Відеоспостереження

CCTV

Система відеоспостереження призначена для організації отримання інформації про поточний стан об'єкту, що охороняється (технологічного процесу) шляхом збору, обробки, архівування, зберігання, відображення та аналізу цієї інформації.
Метою установки системи відеоспостереження зазвичай є перегляд місць, які важливо контролювати з точки зору збереження матеріальних цінностей (автостоянки, полиці супермаркетів, склади і т.п), контролю за проникненням на об'єкт (прохідні, паркани, двері, ворота і т.п.) , стеження за переміщенням об'єктів (вокзали, офіси, підприємства і т.п). Система відеоспостереження може використовуватися для стеження за технологічними процесами на виробництві, у сфері послуг.

Контроль доступу

Access

Cистема контролю та управління доступом - СКД (іноді її називають СКУД) насправді являє собою просто ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ замок на ваших дверей. Звичайно, під поняттям замок може ховатися маса пристроїв, що перегороджують прохід в приміщення (будівля, територію і т.д. і т.п.). Всі ці пристрої в системах контролю доступу позначаються терміном виконавчі пристрої.
Виконавчим пристроєм може бути власне замок (електромеханічний або електромагнітний), електромеханічна клямка, турнікет, шлагбаум і т.п.

Системи зв'язку

PBX

Міні-АТС - це спеціалізований комп'ютер, в який заводяться зовнішні телефонні лінії і від якого відходять лінії внутрішнього зв'язку. Найголовніше призначення міні-АТС - економити і гроші і час за рахунок того, що велика кількість внутрішніх абонентів безконфліктно користуються невеликою кількістю зовнішніх ліній і одночасно з цим:
дозволяє власникові зробити свою телефонний зв'язок найсучаснішою і використовувати її максимально ефективно;
надає всім своїм абонентам сучасний сервіс, не вимагаючи при цьому яких-небудь спеціальних телефонних апаратів;
підвищує імідж компанії.